Filmy

Na sam początek legenda jak widzieć-czytać ikonki poprzedzające tytuły filmów na liście. Pierwsze trzy kategorie dzielą opisy „co znaczy ilość danych ikonek”, więc by nie rozwlekać legendy, opisane są zbiorczo, wpierw opisanie co znaczy dany kolor, a potem co znaczy ilość ikonek.

– Filmy z prawdziwymi żółwikami (Nie dokumentalne!)
– Filmy z prawdziwymi żółwikami (dokumentalne!)
– Filmy z żółwikami „antropomorficznymi”, łapią się wszystkie które gadają oczywiście, ale i te które choć mają nieme role, to zachowują się nie-jak-zwykłe-żółwie (dotyczy to przedewszystkim żółwi z rozmaitych animacji).

– W filmie pojawia się tylko wzmianka słowna bądź żółw w formie zabawki, rysunku, rzeźby (i innych form artystycznych) lub też pokazana jest sama skorupka (bez właściciela). Zabawki z żółwiami ninja podpadają pod inna kategorię.
– W filmie chociaż na sekundę pojawia się prawdziwy żywy żółw. Także filmy z żółwiami widocznymi w jednej dłuższej lub paru pomniejszych scenach ale bez większego znaczenia dla fabuły.
– W filmie pojawia się prawdziwy żywy żółw bądź żółwie i odgrywa(ją) istotną rolę, ale nie kluczową. Może to być dłuższy skupiony na nich fragment, bądź kilka mniejszych ale wyróżniających się pojawień.
– W filmie pojawia się prawdziwy żywy żółw bądź żółwie i stanowią one oś fabuły, element którego usunięcie pozbawiałoby cały film sensu.

Kolor numer 4 – Filmy TMNT bądź nawiązujące do TMNT!
– Filmy w których żółwie ninja są tylko w jakiś sposób wspomniane słownie bądź pojawiają się w formie zabawki, rysunku itd. lub użyto muzyki z żółwi ninja.
– Filmy w których pojawiają się w jakiejś formie żółwie ninja na ekranie, także w formie „ktoś w filmie ogląda jakiś film z nimi i widać je na ekranie telewizora” i pochodnych.
– W filmie pojawiają się żółwie ninja i odgrywają istotną rolę, ale nie kluczową. Może to być dłuższy skupiony na nich fragment, bądź kilka mniejszych ale wyróżniających się pojawień.
– Filmy w których żółwie Ninja stanowią stanowią oś fabuły, element którego usunięcie pozbawiałoby cały film sensu.

Kolor numer 5 – Tylko nawiązanie muzyczne (nazywane dalej dla uproszczenia „żółwią muzyką”) – na ten moment przedewszystkim to wykorzystywane w filmach utwory The Turtles. (Ewentualne wykorzystywanie muzyki z TMNT liczy się jako nawiązanie do TMNT a nie muzyczne!)
– Pojawia się jakiś utwór użyty w ramach ścieżki dźwiękowej.
– Pojawia się jakiś utwór, ale wpleciony jest w fabułę filmu, np. bohaterowie go śpiewają.
– Żółwia muzyka stanowi istotny element filmu.
– Film w całości kręci się wokół żółwiej muzyki.

Dla ułatwienia nawigacji, żeby nie trzeba było całej listy przewijać, zbiór dat, kliknięcie w wybraną przeniesie nas do niej (więc jak szukamy czegoś z 2013go, to klikamy 2010 i tylko troszkę przesuwamy w dół, a nie caaaały spis): 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2005, 2010, 2015

1915
Alicja w krainie czarów (Alice in Wonderland)

1919
Kaprys losu (Male and Female)

1924
Ach te dziewczęta (Girl Shy)

1925
Szczęśliwa siódemka (Seven Chances)

1926
Trzech złych ludzi (3 Bad Men)

1928
Białe cienie (White Shadows in the South Seas)

1931
Alicja w krainie czarów (Alice in Wonderland)
Ostatni lot (The Last Flight)
Skippy
Strona tytułowa (The Front Page)

1932
Mr. Robinson Crusoe
Madame Butterfly

1933
Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland)

1934
It’s a Gift
David Copperfield (The Personal History, Adventures, Experience, & Observation of David Copperfield the Younger)
Steamboat Round the Bend

1936
Tajny agent (Sabotage)
Kochana rodzinka (Our Relations)
Small Town Girl

1937
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków (Snow White and the Seven Dwarfs)
Sh! The Octopus

1938
Tarzan and the Green Goddess
Porwani z Saint-Agil (Boys’ School)
The Mad Miss Manton

1939
Tarzan znajduje syna (Tarzan Finds a Son!)

1940
Father Is a Prince
Człowiek z Zachodu (The Westerner)
Swiss Family Robinson
Dziewczyna Piętaszek (His Girl Friday)
W pogoni za mężem (Pride and Prejudice)
Czarny oddział (Dark Command)

1941
Miss Poly
Cień zbrodni (Shadow of the Thin Man)
Skarb Tarzana (Tarzan’s Secret Treasure)
That Night in Rio
Road to Zanzibar
Jankes w RAF-ie (A Yank in the R.A.F.)

1942
A Night to Remember
Droga do Maroka (Road to Morocco)
Gospoda świąteczna (Holiday Inn)
Wierna nimfa (The Constant Nymph)

1944
Trzej caballeros (The Three Caballeros)
Droga przed nami (The Way Ahead)

1945
Portret Doriana Graya (The Picture of Dorian Gray)
Dangerous Money
Dakota 1945

1946
Pieśń Południa (Song of the South)

1947
Dama z Szanghaju (The Lady from Shanghai)
The Voice of the Turtle
Tajemnica za drzwiami (Secret Beyond the Door…)

1948
Kolorowe Melodie (Melody Time)
Blada twarz (The Paleface)
Miłość Carmen (The Loves of Carmen)
Dziewczęta z chóru (Ladies of the Chorus)
Każda dziewczyna chce wyjść za mąż (Every Girl Should Be Married)
Trzej ojcowie chrzestni (3 Godfathers)

1949
Holiday Affair
Cesarski słowik (The Emperor’s Nightingale)
Samson i Dalila (Samson and Delilah)
Jankes na dworze Króla Artura (A Connecticut Yankee in King Arthur’s Court)
Tarzan’s Magic Fountain

1950
Kopalnie króla Salomona (King Solomon’s Mines)

1951
Rzeka (The River)

1952
Proszę nie pukać (Don’t Bother to Knock)
Śniegi Kilimandżaro (The Snows of Kilimanjaro)

1953
Kraft Television Theatre: Alice in Wonderland
Biała grzywa (White Mane: The Wild Horse)
Powrót do raju (Return to Paradise)
Żyjąca pustynia (The Living Desert)
Beneath the 12-Mile Reef

1954
20 000 mil podmorskiej żeglugi (20,000 Leagues Under the Sea)
Przygody Robinsona Crusoe (Robinson Crusoe)
The Long, Long Trailer
Ostatnia walka Apacza (Apache)

1955
Noc myśliwego (The Night of the Hunter)
Zemsta potwora (Revenge of the Creature)
The Phenix City Story
Cała naprzód (Hit the Deck)
Pod wodą (Underwater!)

1956
Manfish
Dziesięcioro przykazań (The Ten Commandments)
Król i ja (The King and I)

1957
Bóg jeden wie, panie Allison (Heaven Knows, Mr. Allison)
Wyspa w słońcu (Island in the Sun)

1958
The Lineup
Król Kreol (King Creole)

1959
Nagle, ostatniego lata (Suddenly, Last Summer)

1960
Szwajcarska rodzina Robinsonów (Swiss Family Robinson)
Nie jedźcie stokrotek (Please Don’t Eat the Daisies)
Przybysze o zmierzchu (The Sundowners)
Szkoła dla drani (School for scoundrels)
Garaż śmierci (Never Let Go)
I zavoliara

1961
Then There Were Three
Niewinni (The Innocents)
Pirates of Tortuga

1962
Legenda o wilku Lobo (The Legend of Lobo)
Gay Purr-ee
Pieski świat (Mondo Cane)
Jak być kochaną

1963
Miecz w kamieniu (The Sword in the Stone)
Savage Sam
Romans z nieznajomym (Love with the Proper Stranger)
Bye Bye Birdie
Kleopatra (Cleopatra)
Atak ludzi-grzybów (Matango: Attack of the Mushroom People)
The Curse of the Yellow Snake

1964
Mary Poppins
Magic Christmas Tree
Ojciec Wirgiliusz (Father Goose)
Mój przyjaciel delfin 2 (Flipper’s New Adventure)
Godzilla kontra Mothra (Godzilla vs. Mothra)

1965
Operacja ‚Piorun’ (Thunderball)
The Giant Monster Gamera
Lalki (Dolls)
Pinokio w kosmosie (Pinocchio in Outer Space)

1966
Alice in Wonderland
Gamera vs. Barugon
Milion lat przed naszą erą (One Million Years B.C.)
Arabeska (Arabesque)
Káta a krokodýl
The Fat Spy

1967
Gamera vs. Gyaos
Doktor Dolittle (Doctor Dolittle)
Piknik (Clambake)
Nieugięty Luke (Cool Hand Luke)
Poradnik żonatego mężczyzny (A Guide for the Married Man)

1968
Gamera vs. Viras (albo Gamera vs. Bairus)
Asterix i Kleopatra
John i Mary (John and Mary)
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (Once Upon a Time in the West)
Robby

1969
Gamera vs. Guiron (albo Attack of the Monsters)
Chłodnym okiem (Medium Cool)
Age of Consent
Hello, Dolly!

1970
Horror Frankensteina (The Horror of Frankenstein)
Gamera vs. Jiger lub Gamera vs. Monster X
Yog: The Space Amoeba
Brewster McCloud
Cierna minuta
Uwaga, żółw! (Attention, Turtle!)
Le foto proibite di una signora per bene
Mężowie (Husbands)
W pogodny dzień zobaczysz przeszłość (On a Clear Day You Can See Forever)

1971
Gamera vs. Zigra
Koszmary (The Nightcomers)
Oszukany (The Beguiled)
Gałki od łóżka i kije od miotły (Bedknobs and Broomsticks)
On Any Sunday
Jedźmy przed siebie (Drive, He Said)
Aesop’s Fables (ENG)
Out 1
Ostatni seans filmowy (The Last Picture Show)
Fata Morgana

1972
Żaby (Frogs)
Alice’s Adventures in Wonderland
Niemy wyścig (Silent Running)
Arka Yogiego (Yogi’s Ark Lark)

1973
Robin Hood
Wążżżż (Sssssss)
Śpioch (Sleeper)
Motylek (Papillon)
Vishnu Puran
Robinson y Viernes en la isla encantada
Maugli
Żółw
Egzorcysta (The Exorcist)
Papierowy księżyc (Paper Moon)

1974
Czarne święta (Black Christmas)
Złodzieje jak my (Thieves Like Us)
The Savage Is Loose
Zardoz
Strona tytułowa (The Front Page)

1975
Snuff
Mondo Magic
Really Rosie
Barry Lyndon
Ostatnia miłość (At Long Last Love)

1976
Rocky
Potwór z Czarnego Jeziora (Creature from Black Lake)
Wszyscy ludzie prezydenta (All the President’s Men)
The Adventures of Buratino
Dwanaście prac Asteriksa (The Twelve Tasks of Asterix)
The Premonitiona

1977
Journey to the Center of the Earth
Bernard i Bianka (The Rescuers)
Bobby Deerfield
The Mouse and His Child

1978
The Bermuda Depths
Brutes and Savages
Steve Martin: A Wild and Crazy Guy
Niezamężna kobieta (An Unmarried Woman)
Cudowny kwiat (The Scarlet Flower)
Girlfriends

1979
Rekin z Bora Bora (Beyond the Reef)
Czarny rumak (The Black Stallion)
Chiński syndrom (The China Syndrome)

1980
Olimpiada zwierząt (Animalympics)
Snow White Live
Błękitna laguna (The Blue Lagoon)
Superpotwór (Gamera: Super Monster)
I Go Pogo
Podnieść Titanica (Raise the Titanic)
Nadzy i rozszarpani (Cannibal Holocaust)
Hex
Wujaszek z Ameryki (My American Uncle)
Herbie Goes Bananas

1981
Tylko dla twoich oczu (For Your Eyes Only)
Artur (Arthur)
No Man’s Valley
Tuck Everlasting
Vernon, Florida
Cannibal ferox: Niech umierają powoli (Cannibal ferox)
Sea Prince and the Fire Child (znane też jako The Legend of Sirius)
Cztery pory roku (The Four Seasons)
Moja kolacja z André (My Dinner with Andre)
S.O.B.

1982
Atomowa kawiarnia (The Atomic Cafe)
Ulica nadbrzeżna (Cannery Row)
My z ‚Nigdy-Nigdy’ (We of the Never Never)
Łowca androidów (Blade Runner)
Brzemię snu (Burden of Dreams)
Pocałuj mnie na do widzenia (Kiss Me Goodbye)

1983
Great Performances: Alice in Wonderland
Zappa
Peter and the Magic Egg
Aesop’s Fables
Do utraty tchu (Breathless)
Uśpiony obóz (Sleepaway Camp)
Heart Like a Wheel
Zwycięzcy i grzesznicy (Winners & Sinners)
Bez słońca (Sans soleil)
Ico, el caballito valiente

1984
The Boy Who Loved Trolls
Niekończąca się opowieść (The NeverEnding Story)
Plusk (Splash)
Seksmisja

1985
Dziecko z marzeń (Dreamchild)
Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland)
Medium
Mondo cane oggi – L’orrore continua
Dziennik żółwia (Turtle Diary)
My Brother Has Come
Tampopo
Świry (Crackers)
Zakład (Summer Rental)
Mój własny wróg (Enemy Mine)

1986
Akademia Wojskowa (Combat High)
Trzej amigos (¡Three Amigos!)
Złote dziecko (The Golden Child)
Jean de Florette
Piraci (Pirates)
Czerwony smok (Manhunter)
The Adventures of Milo and Otis
Krótkie spięcie (Short Circuit)
Wybrzeże moskitów (The Mosquito Coast)
Dragon Ball: Legenda Shenlona (Dragon Ball: Curse of the Blood Rubies)

1987
Ernest jedzie na biwak (Ernest Goes to Camp)
Gliniarz z Beverly Hills II (Beverly Hills Cop II)
Uczta Babette (Babette’s Feast)
Dama za burtą (Overboard)
Nadstaw uszu (Prick Up Your Ears)
Mężczyzna idealny (Making Mr. Right)
Ukryty (The Hidden)
North Shore
Dragon Ball: Śpiąca księżniczka w zamku zła (Dragon Ball: Sleeping Princess in Devil’s Castle)

1988
Kto wrobił królika Rogera? (Who Framed Roger Rabbit)
Pradawny ląd 1: Pierwsza, wielka przygoda (The Land Before Time)
Cannibal Holocaust II
Year of the Turtle
Good Old Boy: A Delta Boyhood
Super Xuxa Against the Down Mood
Mamba
Willow
Swój chłopak (Homeboy)
Dragon Ball: Niesamowita podróż (Dragon Ball: Mystical Adventure)

1989
Brama piekieł (Hellgate)
Wszystkie psy idą do nieba (All Dogs Go to Heaven)
Mała syrenka (The Little Mermaid)
UHF
Czarodziej (The Wizard)
Martwa cisza (Dead Calm)
Na południe od Brazos (Lonesome Dove)
Elves
Dragon Ball Z: Martwa strefa (Dragon Ball Z: Dead Zone)

1990
Wojownicze Żółwie Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)
Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy (DuckTales the Movie: Treasure of the Lost Lamp)
Dzikość serca (Wild at Heart)
Tajemnica Zaginionej Skarbonki (Cartoon All-Stars to the Rescue)
Moje błękitne niebo (My Blue Heaven)
Krzyk ciszy (The Reflecting Skin)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Coming Out of Their Shells Tour
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Making of the Coming Out of Their Shells Tour
Operation Blue Line
Dragon Ball Z: Najsilniejszy wojownik na Ziemi (Dragon Ball Z: The World’s Strongest)
Dragon Ball Z: Drzewo Mocy (Dragon Ball Z: The Tree of Might)
Dragon Ball Z: Bardock – Ojciec Goku (Dragon Ball Z: Bardock – The Father of Goku)
Dragon Ball: Ssawora Son Goku, Igyeora Son Goku
The Games Children Play

1991
Dawaj! (Let Him Have It)
Wojownicze żółwie ninja II: Tajemnica szlamu (Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze)
Kosmita z przedmieścia (Suburban Commando)
Prywatka 2 (House Party 2)
Rodzina Addamsów (The Addams Family)
Mutronika (Guyver)
Atlantis
Strictly Business
Odnaleźć siebie (Regarding Henry)
Amerykańska opowieść, cz. II – Fievel jedzie na Zachód (An American Tail: Fievel Goes West)
Dla naszych chłopców (For the Boys)
The Making of ‚Teenage Mutant Ninja Turtles’: Behind the Shells
Dragon Ball Z: Lord Slug (Dragon Ball Z: Lord Slug)
Dragon Ball Z: Zemsta Coolera (Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge)
Dragon Ball: The Magic Begins
Bernard i dżinn (Bernard and the Genie)
Not Just Fun And Games

1992
El mariachi, czyli kariera klezmera (El mariachi)
Marzyciele, czyli potęga wyobraźni (Radio Flyer)
Aladyn (Aladdin)
Krwiożercze pomidory atakują Francję (Killer Tomatoes Eat France!)
Powrót Batmana (Batman Returns)
Przeklęta wyspa (Turtle Beach)
Léolo
Przyjaciele Petera (Peter’s Friends)
Na rozkaz serca (Thunderheart)
Dragon Ball Z: Powrót Coolera (Dragon Ball Z: The Return of Cooler)

1993
Miasteczko Halloween (The Nightmare Before Christmas)
Poza prawem (znany też jako „W pogoni za cieniem”) (Beyond the Law)
Arizona Dream
Czary-Mary (Double, Double Toil and Trouble)
Wojownicze Żółwie Ninja III (Teenage Mutant Ninja Turtles III)
Byzantine Blue
Wiek niewinności (The Age of Innocence)
Strzelając śmiechem (Loaded Weapon 1)
Super Mario Bros.
Fatalny instynkt (Fatal Instinct)
Park jurajski (Jurassic Park)
Dragon Ball Z: Super Android 13 (Dragon Ball Z: Super Android 13!)
Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan (Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan)
Dragon Ball Z: Najeźdźcy z kosmosu (Dragon Ball Z: Bojack Unbound)
Dragon Ball Z: Historia Trunksa (Dragon Ball Z: The History of Trunks)
Arktyczna depresja (Arctic Blue)

1994
Księżniczka łabędzi (The Swan Princess)
Corrina, Corrina
Pradawny ląd 2: Przygoda w Wielkiej Dolinie (The Land Before Time II: The Great Valley Adventure)
Kieszonkowe (Milk Money)
Calineczka (Thumbelina)
Król Lew (The Lion King)
Impreza 3 (House Party 3)
Niezapomniane lato (An Unforgettable Summer)
Totor
Wee Sing Under the Sea
Turtle Tunes oraz We Wish You a Turtle Christmas
Asterix podbija Amerykę (Asterix Conquers America)
Być człowiekiem (Being Human)
Ace Ventura: Psi detektyw (Ace Ventura: Pet Detective)
Gliniarz z Beverly Hills III (Beverly hills Cop III)
Crumb
Undo

1995
Gamera: Guardian of the Universe
Pocahontas
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym (Things to Do in Denver When You’re Dead)
Siostrzyczki (Little Sister)
Wyspa piratów (Cutthroat Island)
Dragon Ball Z: Atak Smoka (Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon)

1996
Marsjanie atakują (Mars Attacks!)
Kosmiczny mecz (Space Jam)
Aladyn i król złodziei (Aladdin and the King of Thieves)
Dead Man’s Walk
Gamera 2: Attack of Legion
Pradawny Ląd 4: Podróż przez mgły (The Land Before Time IV: Journey Through the Mists)
Egzekutor (Eraser)
Świąteczna gorączka (Jingle All the Way)
Jak pies z kotem (The Truth About Cats & Dogs)
Czarownice z Salem (The Crucible)
Małpa w hotelu (Dunston Checks In)
Dragon Ball: Sposób, by stać się silniejszym (Dragon Ball: The Path to Power)

1997
Copland (Cop Land)
Lawn Dogs
Księżniczka Łabędzi: Tajemnica zamku (The Swan Princess: Escape From Castle Mountain)
Koty nie tańczą (Cats Don’t Dance)
Lemur zwany Rollo (Fierce Creatures)
Z dżungli do dżungli (Jungle 2 Jungle)
Pradawny Ląd 5: Tajemnicza wyspa (The Land Before Time V: The Mysterious Island)
Peacemaker
Batman i Robin (Batman & Robin)
Miasteczko (The Town)
Trzy wiedźmy (Wyrd Sisters)
Muzyka duszy (Soul Music)
George Carlin: 40 Years of Comedy
Love! Valour! Compassion!
Donnie Brasco
Kumpel (Buddy)

1998
Umiłowana (Beloved)
Księżniczka Łabędzi: Skarb Czarnoksiężnika (The Swan Princess: Escape From Castle Mountain)
Mel
Biegnij, Lola, biegnij (Run Lola Run)
Pradawny Ląd 6: Tajemnica jaszczurczej skały (The Land Before Time VI: The Secret of Saurus Rock)
Razem i oddzielnie (Next Stop Wonderland)
The Jungle Book: Mowgli’s Story
Dziadek i Ja (Wide Awake)
Men in White
Rytmy Disco (The Last Days of Disco)
Ulotna nadzieja (Hope Floats)
Radiance

1999
Fantazja 2000 (Fantasia 2000)
Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland)
Gamera 3: Awakening of Iris lub Gamera 3: Revenge of Iris
Uniesie nas wiatr (The Wind Will Carry Us)
Manuelita
Suzy Q
Julien Donkey-Boy
Chmury w maju (Clouds of May)
Asterix i Obelix kontra Cezar (Asterix & Obelix Take On Caesar)
Austin Powers 2: Szpieg, który nie umiera nigdy (Austin Powers – The Spy Who Shagged Me)
Człowiek z księżyca (Man on the Moon)
Topsy-Turvy
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę (Pokémon: The Movie 2000 – The Power of One)
Two Years in Galapagos
Trzynasty wojownik (The 13th Warrior)

2000
Nowe szaty króla (The Emperor’s New Groove)
Mała Syrenka 2: Powrót do morza (The Little Mermaid II: Return to the Sea)
Gusta i guściki (The taste of others)
Tainah, an Amazon Adventure
Dotyk przeznaczenia (The Gift)
Droga do El Dorado (The Road to El Dorado)
Pokémon: Powrót Mewtwo (Pokémon: Mewtwo Returns)
The Ultimate Guide: Submarines
6-ty dzień (The 6th Day)
Wróć do mnie (Return to Me)
Tylko w duecie (Duets)
Franklin i zielony rycerz (Franklin and the Green Knight: The Movie)

2001
Pocałunek smoka (Kiss of the Dragon)
Dr Dolittle 2 (Dr. Dolittle 2)
It’s About Time
Zrobione! (Made)
Boycott
Osmosis Jones

2002
Mistrz kamuflażu (The Master of Disguise)
Tattoo, a Love Story
Lilo i Stitch (Lilo & Stitch)
Proste historie (Intimate Stories)
Pradawny Ląd 9: Wyprawa nad Wielka Wodę (The Land Before Time IX: Journey to Big Water)
Planeta skarbów (Treasure Planet)
Był sobie chłopiec (About a boy)
Szyfry wojny (Windtalkers)
Być i mieć (To be and to have)
Julia wraca do domu (Julie Walking Home)
Long Life, Happiness & Prosperity
Adaptacja (Adaptation)
Kermit’s Swamp Years
Rozmowy z zaświatami (Living with the Dead)
Dziękuje, Zoe (Cherish)
8 Mila (8 Mile)
Błękitna fala (Blue Crush)
Pokémon 5: Bohaterowie (Pokémon Heroes: Latios and Latias)
Człowiek 2 Ucieczka od życia (Igby Goes Dawn)
Czarodziejskie święta Franklina (Franklin’s Magic Christmas)
Back to the Black Lagoon: A Creature Chronicle

2003
Gdzie jest Nemo? (Finding Nemo)
Zaginione (The Missing)
Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach (Baywatch: Hawaiian Wedding)
Szalony akademik (Dorm Daze)
Pan i władca – Na krańcu świata (Master and Commander: The Far Side of the World)
Małolaty u taty (Daddy Day Care)
Godzilla, Mothra, Mechagodzilla: Tokyo S.O.S. (Gojira tai Mosura tai Mekagojira: Tôkyô S.O.S.)
Wielkie nic (Nothing)
Eloise z hotelu Plaza (Eloise at the Plaza)
Gwiazdka Eloizy (Eloise at Christmastime)
Siatkarz Buddy (Air Bud: Spikes Back)
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
Szkoła stewardes (View from the Top)
Wiosna, lato, jesień, zima… i wiosna (Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring)
Korporacja (The Corporation)
Gdy zapada zmrok (Darkness Falls)
Zakręcony piątek (Freaky Friday)
Powiedz to, Gabi
Tabaluga i Leo (Tabaluga and Leo)
Liga niezwykłych dżentelmenów (The League of Extraordinary Gentlemen)
Parasol bezpieczeństwa (National Security)
Niepokonany Seabiscuit (Seabiscuit)
Wakacje, wakacje i po wakacjach Franklinie (Back to School with Franklin)

2004
Mickey, Donald, Goofy: Trzej muszkieterowie (Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers)
Rybki z ferajny (Shark Tale)
Rogate ranczo (Home on the Range)
Kobieta-Kot (Catwoman)
Gdyby żółwie mogły latać (Turtles can fly)
50 pierwszych randek (50 First Dates)
Dorian Blues
Epitafium (Eulogy)
Mama na obcasach (Raising Helen)
Król lew III: Hakuna matata (The Lion King 1½)
Zabójczy kurort (Club Dread)
Iluzja (Mirage)
Håkan Bråkan & Josef
Podwodne życie ze Stevem Zissou (The Life Aquatic with Steve Zissou)
Sharks 3D
Haven
Fear of Clowns
Mój Nikifor
Córka prezydenta (First Daughter)
Frankenfish
Alamo (The Alamo)
Pokémon: Cel Deoxys (Pokémon: Destiny Deoxys)
Poznaj moich rodziców (Meet the Fockers)
Godzilla: Ostatnia wojna (Godzilla: Final Wars)

2005
Człowiek ringu (Cinderella Man)
Czerwony Kapturek: Prawdziwa historia (Hoodwinked!)
Tarzan 2: Początek legendy (Tarzan II)
Podróż do Nowej Ziemi (The New World)
Wakacje u dziadka (Come Away Home)
Reefer Madness: The Movie Musical
My Family and Other Animals
Niebezpieczne wody: Atak rekinów, znane też jako Krwiożercze szczęki (Spring Break Shark Attack)
Walka żywiołów (The Squid and the Whale)
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha (Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch)
A Chinese Tall Story
Pacyfikator (The Pacifier)
W stronę słońca (Into the sun)
Charlie i fabryka czekolady (Charlie and the Chocolate Factory)
Gry weselne (Imagine Me & You)
Dziedzic maski (Son of the Mask)
Wallace i Gromit: Klątwa Królika (The Curse of the Were-Rabbit)
Wyznania gejszy (Memoirs of a Geisha)
Pokémon: Lucario i Tajemnica Mew (Pokémon: Lucario and the Mystery of Mew)
Loggerheads

2006
Bambi 2 (Bambi II)
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej (Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)
Dżungla (The Wild)
Sposób na rekina (Shark Bait, znany też jako The Reef)
Gamera the Brave
Jak we śnie (The Science of Sleep)
Syrenkolandia (Barbie Fairytopia: Mermaidia)
Piraci z Karaibów – Skrzynia umarlaka (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest)
Pradawny Ląd 12: Dzień Lataczy (The Land Before Time XII: The Great Day of the Flyers)
Szkoła dla drani (School for Scoundrels)
Złodziejaszki (The Thief Lord)
Apocalypto
Skok przez płot (Over the Hedge)
The Guatemalan Handshake
McDull, the Alumni
Garfield 2 (Garfield: A Tail of Two Kitties)
Deep Sea
Straż dzienna (Day Watch)
Kurt Cobain About a Son
Radosne Purim (For Your Consideration)
Mój brat Niedźwiedź 2 (Brother Bear 2)
Niespełnione pragnienia (The Oh in Ohio)
Jak ugryźć robala (How to Eat Fried Worms)
Pokemon 9: Strażnik Pokemon I świątynia Morza (Pokémon Ranger and the Temple of the Sea)
Pokémon: The Mastermind of Mirage Pokémon
Sharkwater
The Adventures of Brer Rabbit
Dziewczyna z fabryki (Factory girl)
Siedem żyć (The Dead Girl)
Franklin i skarb jeziora (Franklin and the Turtle Lake Treasure)

2007
Lake Placid 2
Grindhouse: Planet Terror
Głupia i głupsza (Blonde and Blonder)
Mokra Robota (You Kill Me)
Wojownicze żółwie ninja (TMNT)
Zaczarowana (Enchanted)
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (Pirates of the Caribbean: At World’s End)
Houdini: Magia miłości (Death Defying Acts)
Bitwa w Seattle (Battle in Seattle)
Historia Studia Pixar (The Pixar Story)
Jackass 2.5
Gwiazdy na ziemi (Like Stars on Earth)
Pana Magorium cudowne emporium (Mr. Magorium’s Wonder Emporium)
XXY
My Only Ü
Wiedźmikołaj (Hogfather)
Simpsonowie: Wersja kinowa (The Simpsons Movie)
The 11th Hour
Odważna (The Brave One)
Dziewczyny z drużyny 4 (Bring It On: In It to Win It)
Dedykacja (Dedication)
Zaczarowane baletki (Ballet Shoes)
Gang dzikich wieprzy (Wild Hogs)
Film o pszczołach (Bee Movie)
Przed ołtarzem (Kiss the Bride)
Zodiak (Zodiac)
Dive to Tiger Central
Pokémon 10: Wzejście Darkraia (Pokémon: The Rise of Darkrai)
Zęby (Teeth)

2008
Just Add Water
Ciało bardzo niepedagogiczne (Lower Learning)
Najpiękniejsza Gwiazdka (The Most Wonderful Time of the Year)
Wyspa Nim (Nim’s Island)
WALL-E
Kung Fu Panda
Gran Torino
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel (The Little Mermaid: Ariel’s Beginning)
The Lost Coast
Love for Sale
Flirt z czterdziestką (Flirting with Forty)
Życie pod lupą (Examined Life)
Australia
27 sukienek (27 Dresses)
Chłopaki też płaczą (Forgetting Sarah Marshall)
Confessions of a Porn Addict
SupahPapalicious
Kolor Magii (The Colour of Magic)
Beer for My Horses
Asterix na olimpiadzie (Asterix at the Olympic Games)
Colette
Wyrolowani (Role Models)
Miracle at St. Anna
Morning Light
Żołnierze kosmosu 3: Grabieżca (Starship Troopers 3: Marauder)
Tajne przez poufne (Burn after reading)
Senseless
Summerhood
Pokémon: Giratina i Strażnik Nieba (Pokémon: Giratina and the Sky Warrior)
Długi weekend (Long Weekend)

2009
Dr Dolittle: W pogoni za błahostkami (Dr. Dolittle: Million Dollar Mutts)
Księżniczka i żaba (The Princess and the Frog)
Zabójczy wirus (Carriers)
Mary i Max (Mary and Max)
Odlot (Up)
Gliniarze z Brooklynu (Brooklyn’s Finest)
Koralina i tajemnicze drzwi (Coraline)
Błękitna głębia 2: Rafa (Into the Blue 2: The Reef)
All You Need is Love: Meine Schwiegertochter ist ein Mann
Ace Ventura Junior (Ace Ventura: Pet Detective Jr.)
Moi przyjaciele Tygrysek i Puchatek: I musical również (Tigger & Pooh and a Musical Too)
Ocean przygód 3D (OceanWorld 3D)
Pod taflą oceanu 3D (Under the Sea 3D)
Karol Darwin i drzewo życia (Charles Darwin and the Tree of Life)
Dolphins in the Deep Blue Ocean
Oceany (Oceans)
Rok pierwszy (Year One)
Wyobraź sobie (Imagine That)
A Grain of Sand
Radio na fali (The Boat That Rocked (znane też jako Pirate Radio))
Bracia (Brothers)
First Apocalypse
Evangelion: 2.0 You Can Not Advance
Upalne brazylijskie lato (Adrift)
Pod prąd (Against the Current)
I Hope They Serve Beer in Hell
Last Ride
Pokémon: Arceus i Klejnot Życia (Pokémon: Arceus and the Jewel of Life)
Dragonball: Ewolucja (Dragonball Evolution)
Dziewczyna z marzeniami (Whip It)
Yes-Meni naprawiają świat (The Yes Men Fix The World)
Turtle: The Incredible Journey

2010
Nasza niania jest agentem (The Spy Next Door)
Ostatnia piosenka (The Last Song)
Safari (Animals United)
Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland)
Cop Out: Fujary na tropie (Cop Out)
Jack Hunter i zaginiony skarb Ugaritu (Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit)
Duże dzieci (Grown Ups)
Ocean Heaven
Mały wielki wojownik (Little Big Soldier)
Odnaleziony narzeczony (I Found a Groom)
Dorwać byłą (The Bounty Hunter)
Lake Placid 3
Zakochany wilczek (Alpha and Omega)
Toy Story 3
Miś Yogi (Yogi Bear)
Cztery lwy (Four Lions)
Shrek ma wielkie oczy (Scared Shrekless)
Moja pierestrojka (My Perestroika)
Rafa (The Reef)
Piekło pocztowe (Going Postal)
Jungle Tales
Sea Rex 3D: Journey to a Prehistoric World
The 5th Quarter
All American Zombie Drugs
Ostatni władca wiatru (The Last Airbender)
Death Kappa
Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata (A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures)
Niezwykle przygody Adeli Blanc-Sec (The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec)
The Trip
Wyjście przez sklep z pamiątkami (Exit Through the Gift Shop)
Oddział (The Ward)
100 Greatest Toys

2011
Krzyżowy ogień (Assassination Games)
Żona na niby (Just Go with It)
Wkłucie (Puncture)
Zła kobieta (Bad Teacher)
Dziennik zakrapiany rumem (The Rum Diary)
Mój przyjaciel Delfin (Dolphin Tale)
Kung Fu Panda 2
Kupiliśmy ZOO (We Bought a Zoo)
Way Back Home
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)
Neil Young Journeys
Cedar Rapids
Błękitna fala 2 (Blue Crush 2)
Rango
Jackass: wersja 3.5 (Jackass 3.5)
Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują (Comic-Con Episode IV: A Fan’s Hope)
Justin Bieber Never Say Never
Ciemne miasto (The City Dark)
Drapacz chmur (Skyscraper)
Czarownik i biały wąż (The sorcerer and the White Snake)
Attenborough and the Giant Egg
Mniam! (Sea Level)
Afrykańskie koty (African Cats)
Muppety (The Muppets)
Opowieści nocy
Kung Fu Królik (Legend of Kung Fu Rabbit)
The Boys and Girls Guide to Getting Down
Monster Mutt
Samsara
The Legend of Hell’s Gate: An American Conspiracy
Pokémon: Biel – Victini i Zekrom (Pokémon the Movie: White – Victini and Zekrom)
K-On! The Movie
9. Legion (The Eagle)
Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze (Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension)
Spadkobiercy (The Descendants)
Casey Jones
Surferka z charakterem (Soul Surfer)
Raj utracony 3: Czyściec (Paradise Lost 3: Purgatory)
Beautiful Wave
Niepokonani (Undefeated)
Pan Popper i jego pingwiny (Mr. Popper’s Penguins)
Lipna panna młoda (The Decoy Bride)
Hunky Dory
Wasza wysokość (Your Highness)

2012
Królewna Śnieżka i Łowca (Snow White and the Huntsman)
Promised Land
Gwiazdka Księżniczki Łabędzi (The Swan Princess Christmas)
Na własne ryzyko (Safety Not Guaranteed)
The Reef 2: High Tide
Ralph Demolka (Wreck-It Ralph)
Życie Pi (Life of Pi)
Kingdom of Plants 3D
Barbie i podwodna Tajemnica 2 (Barbie in a Mermaid Tale 2)
Fun Size: Szalone Halloween (Fun Size)
West of Memphis
Wymarzona pogoda na ślub (Cheerful Weather for the Wedding)
Cinta Kura Kura
Wątpliwości (To the Wonder)
The Maiden Uho, the Legend
The Veiled Sorrow in the Depth of the Calm of the Whale
Prawie idealny (Almost Perfect)
O czym wiedziała Maisie (What Maisie Knew)
Vanilla Ice Archive
Kochankowie z Księżyca (Moonrise Kingdom)
Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (Asterix & Obelix: On Her Majesty’s Service)
Planet Ocean
Delhi Safari
Piraci! (The Pirates! In an Adventure with Scientists!)
Mass Effect: Paragon Lost
Kath & Kimderella
Nativity 2: Danger in the Manger!
The Last Reef 3D
ParaNorman
Django (Django Unchained)
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Donald Glover: Weirdo
Czas nosorożca (Rhino Season)
Żółwik Sammy 2 (A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise)
Eye of the Hurricane
The Oogieloves in the Big Balloon Adventure

2013
Chłód nadchodzi nocą (Cold Comes the Night)
Powrót na wyspę Nim (Return to Nim’s Island)
Hardcore Comedy
Pod przykryciem (Ambushed)
Iron Man 3
Gorący towar (The Heat)
Demi-soeur
Turtle Hill, Brooklyn
Pororo, the Racing Adventure
Paradise
Ocean Predators
The Galapagos Affair: Satan Came to Eden
Empire State
Królowie lata (The Kings of Summer)
Kod Annie Parker (Decoding Annie Parker)
Poranek Velvet (Some Velvet Morning)
12 O’Clock Boys
Wolfskinder
Krudowie (The Croods)
Wymarzony (A Case of You)
Tajemnica zielonego królestwa (Epic)
Zombie Hunter
The Way Way Back (Najlepsze najgorsze wakacje)
Jay and Silent Bob’s Super Groovy Cartoon Movie
Dream 9
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Bunni
Wielki Gatsby (The Great Gatsby)
Awful Nice
AmeriQua
The Frankenstein Theory
Joe
Franklin i przyjaciele: Podwodna wyprawa (Franklin & Friends: Deep Sea Voyage)
Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik (Franklin & Friends: Polar Explorer)
Power Rangers Samurai: Clash of the Red Rangers – The Movie

2014
Rio 2
Automata (Autómata)
The Swan Princess: A Royal Family Tale
Mój przyjaciel delfin 2: Ocalic Mandy (Dolphin Tale 2)
Frankenweenie
Wojownicze żółwie ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)
Sędzia (The Judge)
Turtle Power: The Definitive History of the Teenage Mutant Ninja Turtles
Sól ziemi (The Salt of the Earth)
Flutter
Not Cool
Życie nie gryzie (Laggies)
Paddington
Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy)
Gdybym tylko tu był (Wish I Was Here)
Między nami bliźniętami (The Skeleton Twins)
Magia w blasku księżyca (Magic in the Moonlight)
Szef (Chef)
Asterix i Obelix: Osiedle Bogów (Asterix: The Land of the Gods)
Lego: Przygoda (The Lego Movie)
X+Y
The Moon’s Spell On The Great Barrier Reef
Mission Blue
Enchanted Kingdom 3D
Kosmiczna jazda. Hau! Hau! Mamy problem! (Space Dogs: Adventure to the Moon)
Świętsze od aniołów (The Better Angels)
Hits
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca (Night at the Museum: Secret of the Tomb)
Plastic Galaxy: The Story of Star Wars Toys
A Brony Tale
Wielkie Oczy (Big Eyes)
Legenda Herkulesa (The Legend of Hercules)
Teoria wszystkiego (The Theory of Everything)
A Lego Brickumentary
Gwiazd naszych wina (The Fault in Our Stars)
Młodzi dorośli (Adult Beginners)
Razem czy osobno? (And So It Goes)
How Murray Saved Christmas
Kaczorek Szczęściarz (Lucky Duck)
Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia (Pokémon the Movie: Diancie and the Cocoon of Destruction)
Rich Hill
Cloud 9

2015
Odlotowa przygoda (Capture the Flag)
Trójgłowy rekin atakuje (3-Headed Shark Attack)
Love & Peace
Bad Night
Ted 2
Jurassic World
W nowym zwierciadle: Wakacje (Vacation)
Minionki (Minions)
Dom (Home)
Backstreet Boys: Show ‚Em What You’re Made Of
Pan Hoppy i żółwie (Roald Dahl’s Esio Trot)
45 lat (45 years)
Ginący świat (Racing Extinction)
88
Zabójcza (Barely Lethal)
Dziwna magia (Strange Magic)
High-Rise
Wszystko zostanie w rodzinie (Babysitting 2)
Staten Island Summer
Re-Kill
Ups! Arka odpłynęła (Ooops! Noah Is Gone… (znane też jako: All Creatures Big and Small))
Ugotowany (Burnt)
Those People
Oficer Blart w Las Vegas (Paul Blart: Mall Cop 2)
Once I Was a Beehive
Ingrid Bergman: własnymi słowami (Ingrid Bergman: In Her Own Words)
The Secret World of Lego
Dragon Ball Z: Resurrection ‚F’
Pokój (Room)
Being Canadian
Once Upon an Island
Drugi Hotel Marigold (The Second Best Exotic Marigold Hotel)
Looney Tunes: Kto dogoni Królika? (Looney Tunes: Rabbits Run)
Magic Mike XXL
The Death of Superman Lives: What Happened?
Nie igraj z ogniem (Digging for Fire)
Kruel
Ant-Man

2016
Gdzie jest Dory? (Finding Dory)
The Swan Princess: Princess Tomorrow, Pirate Today!
Popstar: Never Stop Never Stopping
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows)
Vaiana: Skarb oceanu (Moana)
Kung Fu Panda 3
Sekretne życie zwierzaków domowych (The Secret Life of Pets)
Czerwony żółw (La tortue rouge)
Odyseja (The Odyssey)
Zmartwychwstały (Risen)
Desert Mirage
Księga dżungli (The Jungle Book)
Sing
A Plastic Ocean
Attenborough at 90: Behind the Lens
Duchy kanionu (The Darkness)
Manson’s Lost Girls
American Honey
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
Maskotki (Mascots)
Ozzy
COMIX: Beyond the Comic Book Pages
Randka na weselu (Mike and Dave Need Wedding Dates)
The Standof
Grzech mojej córki (My Daughter’s Disgrace)
Niezwykły świat Belli Brown (This Beautiful Fantastic)
Mythica: Żelazna korona (Mythica: The Iron Crown)
Hickey
Brotherhood
Horda (The Horde)
Tallulah
Gliniarz w przedszkolu 2 (Kindergarten Cop 2)
A Big Lego Christmas
Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie (Ice Age: Collision Course)
9. życie Louisa Draxa (The 9th Life of Louis Drax)
Compulsion
Joshy
Dirty 30
Split
Heroes Manufactured
Wbrew rodzinie (Trespass Against Us)

2017
To (It)
Dżungla (Jungle)
Na pokuszenie (The Beguiled)
The Swan Princess: Royally Undercover
Kong: Wyspa Czaszki (Kong: Skull Island)
Dudi: Cała naprzód (Deep)
Dom zbrodni (Crooked House)
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski (Smurfs: The Lost Village)
Ścigając koralowce (Chasing Coral)
Mary i kwiat czarownicy (Mary and the Witch’s Flower)
Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film (Captain Underpants: The First Epic Movie)
The Little Hours
I tak Cię kocham (The Big Sick)
Ice Breaker
Paddington 2
Harry Potter: Historia magii (Harry Potter: A History of Magic)
Cudowny Chłopak (Wonder)
Madame
Pokémon: Wybieram cię! (Pokémon the Movie: I Choose You)
Love at the Shore
All Saints
Yamasong: March of the Hollows
Ciemniejsza strona Greya (Fifty Shades Darker)
Strzelaj i wiej (Gun Shy)
Pitch Perfect 3
Needlestick
Sidney Hall (The Vanishing of Sidney Hall)
Sagu & Pagu: Büyük Define
Goon: Last of the Enforcers
Tilt
Baywatch: Słoneczny patrol (Baywatch)

2018
The Swan Princess: A Royal Myztery
Deep Blue Sea 2
Wonders of the Great Barrier Reef with Iolo Williams
Pacific Rim: Rebelia (Pacific Rim: Uprising)
Won’t You Be My Neighbor?
The Clovehitch Killer
Młodzi Tytani: Akcja! Film (Teen Titans Go! To the Movies)
Furlough
Ocean’s 8
Kopciuszek. Historia prawdziwa (Cinderella and the Secret Prince)
Aquaman
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (Solo: A Star Wars Story)
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)
Ralph Demolka w internecie (Ralph Breaks the Internet)
Player One (Ready Player One)
Oceans: Our Blue Planet
Holmes & Watson
Mary Poppins powraca (Mary Poppins Returns)
Kaczki z gęsiej paczki (Duck Duck Goose)
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz (When We First Met)
Najlepsze lata (Mid90s)
Straż wiejska 2 (Super troopers 2)
Ice princess Lily
Josie
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali (Sherlock Gnomes)
Król złodziei (King of Thieves)
Grinch (The Grinch)
Pokémon: Siła jest w nas (Pokémon the Movie: The Power of Us)
Raz się żyje (Gringo)
SuperCon
Mistrust
Soft Matter
Sierra Burgess jest przegrywem (Sierra Burgess Is a Loser)
The Beach House
Grzeczny grzesznik (The Land Of Steady Habits)
Murder on the Reef
Bernie the Dolphin
Turtle Odyssey
Wieczorówka (Night School)
Historia Funko (Making Fun: The Story of Funko)
Swingujące wakacje (Swinging Safari)
Ant-Man i Osa (Ant-Man and the Wasp)

2019
Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles
Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (The Secret Life of Pets 2)
To: Rozdział 2 (It Chapter Two)
Teen Titans Go! Vs. Teen Titans
Angry Birds Film 2 (The Angry Birds Movie 2)
The Swan Princess: Kingdom of Music
Rocko’s Modern Life: Static Cling
Pokémon Detektyw Pikachu (Pokémon: Detective Pikachu)
Kraina Lodu II (Frozen II)
O Yeti! (Abominable)
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja (Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution)
Harpoon
Guns Akimbo
In Search of the Last Action Heroes
Saving Jaws
Bernie the Dolphin 2
Glass
Climate Change: The Facts
Geek, and You Shall Find

2020
Piekielna głębia 3 (Deep Blue Sea 3)
Polowanie (The Hunt)
The Swan Princess: A Royal Wedding
SONIC. Szybki jak błyskawica (Sonic the Hedgehog)
Dolphin Reef
Planet Earth: A Celebration
David Attenborough: Życie na naszej planecie (David Attenborough: A Life on Our Planet)
Elegia dla bidoków (Hillbilly Elegy)
Cats & Dogs 3: Paws Unite
Krudowie 2: Nowa era (The Croods: A New Age)
Tesla

2021
Willy’s Wonderland
Luca
Barb i Star jadą do Vista Del Mar (Barb and Star Go to Vista Del Mar)
Kosmiczny mecz: Nowa era (Space Jam: A New Legacy)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.